ESC Hakkında

tabela1

 

E.S.C bilgisayar Trabzon merkezli bir şirket olup Trabzonda merkez mağazamız Samsun Çiftlik Caddesinde Mağazamız ve Online alışveriş sitemiz

www.ESCMarket.com ile hizmetinizdedir.ESC  Bilgisayar ilk 2003 yılında kurulmuş 2007 yolında ltd.şti. olmuştur.2 yıldır yürüttüğü Apple Yetkili Satıcılı ve Servisliğinde kampanyaları ve hizmetleri ile adından çok söz ettirdi.

Bu ay ise Eğitim Öğretim yılını açılması sebebiyle çok güçlü bir kampanya ile sizlerle olacak.Mağazalarımızda ve online alışveriş sitemizde fiyatlarımızda %30 lara varan indirimler yapıldı.Eylül ayı başı ile sonuna kadar sürecek olan bu fiyatların yanı sıra kredi kartı puan kampanyaları ile de desteklerimiz olacak.

Daima yükselen ve gelişen sanal medyada bizde yermizi alabilmek için bu bloğu sizlerin hizmetine açtık bu blog da ürünler hakkında yorumlar yapabilir sorunlarınızı tartışabilirsiniz.Sizlere almak istediğiniz ürünler hakkında bilkom destekli olarak burada sizlere cevaplar yazılacak destek olunacak.Köşe yazarlarımız sizlere hazırlayacakları yazıları ile ilgili teknolojilerle yazılımlarla ilgili bilgiler verecekler.

Bloğumuzun açılışına özel olarak hazırlayacağım yarışmada bir çok ürünleri sizlere hediye edeçeğiz.

 

 

Share

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top